Klimatizace

Šetříme vám energii více než 20 let

Klimatizace
Klimatizace

Dýchejte čistší vzduch

Ekologický zdroj energie

Vždy komfortní teplota

Instalace na klíč od profesionálů

Pohodové klima po celý rok

...

Dopřejte si doma pohodové klima po celý rok! Nechejte si od nás naistalovat klimatizaci, díky které udržíte nízké náklady na energii, ať už sháníte kvalitní klimatizační systém pro váš rodinný dům, či chcete vytopit nebo ochladit malý prostor. Kontaktujte nás. Navrhneme pro vás optimální řešení.

Jaké jsou výhody klimatizace?

...
1
Udržuje ideální teplotu v létě

Klimatizace snadno a rychle v horkém letním období ochladí vzduch v místnosti na ideální teplotu.

2
V zimě s ní můžete topit

Klimatizace představuje levný a ekologický způsob vytápění, který je navíc velmi efektivní.

3
Zbaví vás nadměrné vlhkosti

Klimatizace vzduch odvlhčí. Filtry zabraňují nebezpečnému šíření bakterií, prachu či pylu.

4
Vyrábí se v mnoha provedeních

Na výběr jsou různé typy klimatizací, což umožňuje vybrat si vhodný typ pro každý prostor.

Jaká klimatizace je vhodná pro váš rodinný dům?

...

Nevíte jakou klimatizaci použít pro Váš dům? Vyplňte jednoduchý formulář a náš systém vám doporučí vhodný výkon klimatizace. Zároveň se vám také ozve náš specialista, který s Vámi nezávazně a ZDARMA probereme možnosti klimatizace ve vašem rodinném domu nebo bytu.

Jaké klimatizace nabízíme?

...

Splity

...

Splitová klimatizace patří mezi nejčastější řešení pro chlazení a vytápění interiérů domů, bytů a kanceláří. Skládá z vnější jednotky umístěné venku a vnitřní jednotky instalované uvnitř interiéru. Hodí se k regulaci teploty v jedné místnosti.

Mám zájem

Multisplity

...

Tato klimatizace funguje na stejném principu jako splity, ale má více vnitřních jednotek. Přenos tepla mezi jednotkami je zajištěn prostřednictvím chladicího média v potrubí. Multisplitová klimatizace je vhodná pro více místností.

Mám zájem

Komerční objekty

...

Klimatizaci pro komerční budovy navrhujeme tak, aby splnila individuální požadavky pro různé typy budov a podnikatelská prostředí. V nabídce máme klimatizaci Carrier, které stačí k dosažení vyššího výkonu méně energie. Chráníme životní prostředí.

Mám zájem

Klimatizace slouží i k čištění vzduchu

...

Klimatizace slouží skvěle nejen v létě, ale můžete ji využívat i přes rok k energeticky úspornému vytápění, a dokonce i k čištění vzduchu. Věděli jste, že kvalitní klimatizační jednotky dokážou z prostředí odstranit choroboplodné zárodky, prachové částice či pylová zrna?

Konzultace ZDARMA
Klimatizace

Nízké investiční náklady

...

Pokud se rozhodnete pro klimatizaci, nemusíte se bát vysokých investičních nákladů. Klimatizační jednotky jsou schopné rychle změnit teplotu a jejich provoz je skutečně levný, zvláště u energeticky úsporných staveb. Chcete návrh řešení? Spojte se s námi.

Konzultace ZDARMA