Fotovoltaické elekrárny

Šetříme vám energii více než 20 let

Panely Longi
Panely Longi

Úspora nákladů za energii

Ekologický zdroj energie

Rychlá instalace a provedení

Návratnost prvotní investice

Ušetřete na energiích s fotovoltaikou

...

Fotovoltaika představuje nejen ekologický zdroj energie, ale pro domácnosti především výrazné snížení nákladů na elektřinu. Máte o instalaci fotovoltaiky zájem? Naši specialisté vám poskytnou konzultaci a návrh řešení na míru ZDARMA.

Vyrábějte vlastní elektřinu

...

Není to kouzlo, ale důmyslná technologie. Co je potřeba pro výrobu elektřiny pomocí fotovoltaiky?

Panely Longi
Panely Longi

Výkonné monokrystalické panely s vysokou účinností pro maximální zisk sluneční energie

Baterie Dražice
Baterie

Vysokonapěťové baterie technologie LiFePo4 značky DRAŽICE TRINITY B58 pro ukládání vyrobené elektřiny. S životností až 10.000 cyklů.

Nabíjecí stanice
Nabíjecí stanice

Nabíjecí stanice značky DRAŽICE GALAXY pro ještě větší využití případných přebytků. Skvěle zapadající do celkového ekosystému produktů DRAŽICE.

Střídač Dražice
Asymetrický střídač

Chytrý třífázový střídač značky DRAŽICE pro efektivní využití vyrobené elektřiny. Dokáže dodávat do každé fáze jiné množství energie v závislosti na aktuální spotřebě.

Jaké fotovoltaické systémy nabízíme?

...

Fotovoltaika pro výrobu elektřiny

...

Tato fotovoltaika je cenově nejdostupnějším řešením. Vyrobenou energii spotřebovává domácnost a přebytečná energie může sloužit například pro ohřev vody nebo pro případný prodej do distribuční sítě.

Mám zájem

Fotovoltaika s akumulací do baterií

...

Instalací fotovoltaické elektrárny s akumulací přebytků do baterie získáte největší soběstačnost. Hodí se do všech domů o různých velikostech s vyšší spotřebou elektrické energie.

Mám zájem

Fotovoltaika v kombinaci s tepelným čerpadlem

...

Nejúspornější variantou je fotovoltaika s využitím přebytků pro vytápění domu tepelným čerpadlem, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Garance nejrychlejší finanční návratnosti!

Mám zájem

Získejte dotaci od státu

...

Na tepelné čerpadlo a fotovoltaickou elektrárnu můžete čerpat státní podporu formou tzv. kotlíkových dotací či programu Nová zelená úsporám. Rádi vám pomůžeme se zprostředkováním a výběrem vhodného řešení, díky kterému se stane investice do těchto technologií velmi dostupná.

Konzultace ZDARMA
Tepelná čerpadla a fotovoltaika

Kombinace fotovoltaiky s tepelným čerpadlem

...

Tepelné čerpadlo s fotovoltaikou představuje jeden z nejčistších a nejúspornějších zdrojů vytápění. Mezi hlavní benefity této kombinace patří minimální nároky na obsluhu a velmi nízké náklady na provoz domácnosti.

  • Úspora nákladů za energie
  • Nejefektivnější automatizované vytápění a chlazení
  • Životnost až přes 20 let
Více o tepelných čerpadlech
Tepelná čerpadla a fotovoltaika